Sosyal Medya

Komisyonumuzun rutin toplantısını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Teşekkürler🤗

Komisyonumuzun haftalık toplantısı Başkan Yardımcılarımız Av. Alpaslan Çankaya ve
Stj. Av. Berfin Şamat başkanlığında meslektaşlarımızın katılımı ile bugün gerçekleşti.

Değerli katkıları ve çalışmaları için bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

#ayrımcılıklamücadele #komisyon #⚖️

AYRIMCILIKLA MÜCADELEDE BAŞVURU MEKANİZMALARI konulu eğitimimizin bugünkü oturumunda Ankara Barosu’ndan Değerli Meslektaşımız Av. Revşan Deniz Çobanoğlu “Ulusal Başvuru Mekanizmaları” konusunu bizlere anlattı. Etkili sunumu için kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayrımcılıkla Mücadelede Başvuru Mekanizmaları konulu eğitimimizin ilk etabı bugün saat 19.30’da Av. Revşan Deniz Çobanoğlu’nun sunumu ile başlayacak. Katılım devam ediyor. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ayrimciliklamucadele.com/kayit/

#ayrımcılıklamücadele #komisyon #baro #başvuru #mekanizmaları #⚖️

Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu olarak düzenlediğimiz ve Prof. Dr. Nezih Orhon hocamızın konuşmacı olarak katılacağı “Kırılganlığa Bakmak Ya Da Görmek” konulu söyleşiye herkesi davet ediyoruz.

Katılım için link 👇

https://www.ayrimciliklamucadele.com/kayit/

#ayrımcılıklamücadele #eskişehir #baro #kırılganlık #nezihorhon

Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonumuzun rutin toplantısını Zoom programı üzerinden gerçekleştirdik. Yeni eğitimler üzerine meslektaşlarımızla konuştuk.
Katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz.

#eskişehirbarosu #ayrımcılıklamücadele #⚖️

Baromuz Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu olarak düzenlediğimiz “Tüm Yönleriyle İstanbul Sözleşmesi” başlıklı panelimizde İstanbul Sözleşmesi’ni alanında uzman konuşmacılarla tartışıyoruz. Baromuz Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarından saat 21.00’de izleyebilirsiniz…

#istanbulsözleşmesiyaşatır
#eskişehirbarosu #⚖️

Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu olarak Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret ettik. Komisyonumuzun “Okullarda Mülteci Hakları” projesini anlatıp, paydaşlık teklifimizi ilettik. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyoruz.

#eskişehirbarosu #ayrımcılıklamücadele #⚖️

Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonundan “Mülteci Hukuku” eğitimi..

Güncel mahkeme kararları değerlendirmeleri ve uygulamada yaşanılan olaylara karşı bakış açımızı değiştirecek faydalı eğitime kaydınızı bekliyoruz.

Kayıt için 👇

www.ayrimciliklamucadele.com/kayit

#eskişehirbarosu #ayrımcılklamücadele

08 Mart; kadınlara yapılan ayrımcılığın ortadan kaldırılması için bir farkındalık günüdür.

Kutlama değildir.

#08mart #kadınlargünü #⚖️

Bitlis’te askeri helikopterimizin düşmesi sonucu 9 askerimizin şehit olduğunu, 4 askerimizin yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Ulusumuzun başı sağ olsun! 🇹🇷

Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu olarak haftalık toplantımızı gerçekleştirdik. Katılımı için meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

#ayrımcılıklamücadele #eskişehirbarosu #⚖️

error: